Pre-Press

PRE-PRESS STUDIO patrí medzi najmodernejšie a najväčšie pre-press štúdia na Slovensku. Je vybavené špičkovou technikou a technológiou, čo nám umožňuje ponúkať servis najvyššej kvality.

Štúdio sa špecializuje na návrhy a spracovanie grafiky na obaly pre potravinársky priemysel, hygienický program, balenie zemín a pet food obalov. Hlavnou pracovnou činnosťou štúdia je príprava D2P (data to print) - dát pre tlačové techniky hĺbkotlač a flexotlač. Ďaľej ponúkame tvorbu grafických návrhov, litografiu, skenovanie a retuš. Zákazky sú spracovávané na grafických staniciach Apple s najnovšími softvérmi ArtPro a Adobe. Softvér GMG je garanciou farebnosti výstupov pre našich zákaznikov, ktoré majú po vytlačení certifikát a spĺňajúci európsku normu. O túto farebnú zhodu sa stará naše špecializované pracovisko zamerané na color management, ktoré pravidelnými kalibráciami, meraniami najnovšími spektrofotometrami a vytváraním nových kriviek tento proces zaručuje.

Zárukou profesionálneho spracovania zákaziek je 38 členný tím odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami, ktorí v súčasnosti v pre-press štúdiu pracujú.

 

certif

Adresa:
Chemosvit Folie s.r.o., Štúrova 101, 05921 Svit Slovenská Republika
Tel:
+421 52 715 2319
Fax:
+421 52 715 2761
Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Spoločnosť je zapísaná
v obchodnom registri
Okresného súdu Prešov:
Oddiel Sa, vložka č. 10283/P

IČO: 31719724

IČ DPH: SK2020517290