Certifikát logistiky

- prvý na Slovensku

Dlhoročná a veľmi dobrá spolupráca a.s. Chemosvit vo Svite s Technickou univerzitou v Košiciach má konkrétny výstup: certifikát logistiky, prvý na Slovensku pre spoločnosť Chemosvit Folie, s.r.o. Udelený bol na základe úspešného náročného auditu, ktorý vypracoval a realizoval Ústav logistiky pri TU.

Celá príprava komplexného logistického auditu, ktorý zahŕňal desať oblastí - strategickú oblasť, obstarávanie, výrobnú logistiku, obslužné procesy, údržbu, distribúciu, skladovanie, technické prostriedky logistiky, informačné procesy a reverznú logistiku, trvala tri roky.

Pre Chemosvit Folie, s.r.o., má tento certifikát prínos hlavne v tom, že spoločnosti pomohol identifikovať silné a slabé miesta v jednotlivých úsekoch. V rámci dlhodobej predchádzajúcej spolupráce oboch subjektov sa najviac pozitívnych výstupov dosiahlo v oblasti stratégie a logistiky výroby, kde zamestnanci Ústavu logistiky navrhli ucelený systém kapacitného plánovania a programovania výroby pre všetky technologické úseky.

Prof. Ing. Dušan Malindžák, riaditeľ a audítor Ústavu logistiky FBERG Technickej univerzity v Košiciach veľmi vysoko hodnotil spoluprácu a ústretovosť manažérov firmy. "Sú to mimoriadne pozitívni ľudia, ktorí si uvedomujú, že bez vedy to ďalej nejde. Firma je veľmi dobre riadená a ukazujú to aj jej výsledky." Úspešná spolupráca medzi Chemosvitom a Technickou univerzitou Košice pokračuje.

 

Strieborný certifikát komplexného logistického auditu podniku (KLAP)

 

certif

Adresa:
Chemosvit Folie s.r.o., Štúrova 101, 05921 Svit Slovenská Republika
Tel:
+421 52 715 2319
Fax:
+421 52 715 2761
Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Spoločnosť je zapísaná
v obchodnom registri
Okresného súdu Prešov:
Oddiel Sa, vložka č. 10283/P

IČO: 31719724

IČ DPH: SK2020517290