Ocenenia

Spoločnosť CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o. je držiteľom viacerých ocenení, napr.:

2019 - Obal roka za "Lieskové orechy pečené - recyklovateľný obal"

Obal na pečené talianske jadrá lieskových orechov bol roky vyrábaný lamináciou materiálov: OPP matná + metalizovaný polyester + LLDPE fólia. Vyvinuli sme pre zákazníka novú štruktúru obalu, v ktorej sme nahradili metalizovaný polyester bielou fóliou a ako spodnú vrstvu sme použili bariérovú LLDPE fóliu.
Podarilo sa nám vylúčiť zo štruktúry hliník. Namiesto kompozitu máme materiál, ktorý je ľahšie recyklovateľný.
Testy zabaleného produktu u zákazníka potvrdili, že u tejto štruktúry je rovnaká minimálna trvanlivosť výrobku. V projekte pokračujeme na ďalších druhoch orechov.
MAGNUSS

WorldStar Packaging Awards 2018 pre spoločnosť Chemosvit Folie, a.s.

Obal s papierovým efektom, ktorý patrí medzi novinky v potravinárskom priemysle, pokračuje na svojej víťaznej ceste - po Obale roka 2017 a Cene predsedníčky poroty získal aj ohodnotenie najvyššie, a to cenu WorldStar Packaging Awards 2018. Tú prevzali zástupcovia Chemosvitu Folie na slávnostnom ceremoniáli v austrálskom Queenslande.

Povrchová úprava obalu má „papierový efekt", a to nielen vizuálny, ale aj na dotyk. Obal je typicky drsný, na nerozoznanie od papiera, a teda netypický pre hĺbkotlačovú technológiu. Vďaka papierovému efektu pôsobí veľmi luxusným dojmom a pri správnom rozložení lakovaných a nelakovaných plôch sa dokonca vyvolá efekt vystupovania z plochy.

O nový výrobok je veľký záujem hlavne zo zahraničia. Obal z vlastného výskumu, u ktorého prvé pokusy boli realizované v roku 2016, má už svojich zákazníkov v Nemecku, Švajčiarsku, Holandsku a používa sa na napríklad na balenie syrov, čokolády či keksov.

Prestížnu cenu WorldStar Awards získala spoločnosti Chemosvit Folie, a.s. už po druhýkrát – prvýkrát v roku 1995 za viečkovaciu fóliu.
AIP Awards 2018

2018 - Obal roka za "PASTA BASTA - balenie instantných polievok"

Laminát 15 mikrónovej OPP a bielej LDPE fólie. Technológia ofsetovej tlače s centrálnym bubnom umožňuje vynikajúcu sútlač  na tenkých fóliách. Farby umiestnené v stroji v stabilných pozíciách a  E-beem vytvrdzovanie sú výhodou nielen na skrátenie prípravných prác  ale aj z hľadiska vplyvu na životné prostredie.
E-beem technológia nepoužíva riedidlá, fotoiniciátory a nepotrebuje teplo na sušenie farieb. Kovové platne sa na rozdiel od hĺbkotlačových valcov vyrobia za niekoľko minút a sú 100% recyklovateľné.

Vysoká kvalita tlače, rýchla výmena zákaziek a možnosť tlačiť viacero rozdielnych motívov vedľa seba je vynikajúcim riešením pre lokálne značky či PROMO akcie.
Obal roka PASTA BASTA

2018 - Zlatá pečať za obaly na polievku a vrecko Tatry v zime


Spoločnosť Chemosvit folie, a.s. získala ocenenie v 25. ročníku prestížnej súťaže ZLATÁ PEČAŤ 2018, ktorú vyhlásil Slovenský zväz polygrafie v spolupráci so Svazem polygrafických podnikatelú z ČR.  
zlata pec04 chemosvitfolie3 1422x800vrecko Zimn krajina

Cieľom súťaže je zhodnotiť kvalitatívnu úroveň polygrafických produktov vyrábaných na Slovensku a v Čechách. Súťaž je po prvýkrát koncipovaná ako medzinárodná súťaž dvoch spriatelených štátov. Súťaž je vyhlasovaná v deviatich kategóriách a môžu sa jej zúčastniť organizácie so sídlom v SR a ČR.

PASTA BASTA, Bistro - instantné polievky

Laminát 15 mikrónovej OPP a bielej LDPE fólie. Technológia ofsetovej tlače s centrálnym bubnom umožňuje vynikajúcu sútlač  na tenkých fóliách. Farby umiestnené v stroji v stabilných pozíciách a  E-beem vytvrdzovanie sú výhodou nielen na skrátenie prípravných prác, ale aj z hľadiska vplyvu na životné prostredie.

E-beem technológia nepoužíva riedidlá, fotoiniciátory a nepotrebuje teplo na sušenie farieb. Kovové platne sa na rozdiel od hĺbkotlačových valcov vyrobia za niekoľko minút a sú 100% recyklovateľné.

Vysoká kvalita tlače, rýchla výmena zákaziek a možnosť tlačiť viacero rozdielnych motívov vedľa seba je vynikajúcim riešením pre lokálne značky či PROMO akcie.

Zimná krajina – vrecko

Vrecko na darčekové balenie s motívom zimnej tatranskej krajiny je grafickým návrhom pracovníkov Chemosvitu Folie a.s..

Grafika je spracovaná tak, aby špeciálny matný lak nanesený parciálne na fóliu vzbudzoval dojem embosingu.

Pri výrobe bola použitá hĺbkotlačová technológia s obojstrannou tlačou a následná laminácia. Valec na nanášanie laku s tzv. „heptickým efektom“ bol vyrábaný technológiou laserovania, ostatné valce sú vyrábané gravírovaním.

Obal je dostupný v maloobchodnom predaji Chemosvit.

2017 - Ocenenie EcoLogi pre spoločnosť Chemosvit Folie, a.s.

Spoločnosť Chemosvit Folie a.s. zaznamenala v roku 2017 úspech nie len na poli nových zaujímavých výrobkov ale aj za systematické ekologické riešenie. Náš projekt distribúcie tovaru v plastových prepravných boxoch, ktorý bol úspešne zavedený do praxe v roku 2016, vyhodnotila odborná hodnotiaca komisia v súťaži o ekologický logistický projekt roka 2017 ako druhý najlepší.
Jedná sa o nový, ekologickejší spôsob balenia vreciek, ktorý nahrádza doteraz používané balenie do kartónových škatúľ. Minimalizujeme tak papierový odpad zo škatúľ a preložiek, plastový odpad zo stretch fólie vznikajúci u odberateľa a v neposlednom rade množstvo drevených paliet, ktoré odberateľ nedokáže ďalej v reťazci upotrebiť. Tento spôsob balenia prináša okrem iného aj ďalšie výhody, a to napr. lepšiu ochranu tovaru, zjednodušenie procesu balenia aj manipulácie s prepravnou jednotkou, odbúranie starostí so správou paletového fondu a iné.

Systém používania plastových boxov je ekologický, keďže tieto sú používané opakovane a sú recyklovateľné. Aj takýmito drobnými krokmi prispievame k ochrane toho najvzácnejšieho čo máme. K ochrane životného prostredia v ktorom žijeme.
Diplom EcoLogi

2017 – Obal roka za „Primo – obaly na kávu s papierovým efektom“

Tento rok bol pre našu firmu úspešný. Česká a slovenská obalová asociácia Syba ocenila náš obal s papierovým efektom cenou OBAL ROKA.

Tento typ flexibilného obalu - OPP / PETmet / LLDPE – je originálny a v potravinárskom priemysle unikátny. Jeho povrchová úprava evokuje "papierový efekt", a to nielen vizuálny, ale aj na dotyk. Obal je typicky drsný, na nerozoznanie od papiera, a teda netypický pre hĺbkotlačovú technológiu. Vďaka papierovému efektu pôsobí veľmi luxusným dojmom a  správnym rozložením lakovaných a nelakovaných plôch ním dokážeme vyvolať dokonca efekt embossingu.

Obal získal aj ďalšie ocenenie, a to „Cenu predsedníčky poroty“. Túto cenu  zaviedol v tomto roku Obalový inštitút Syba, organizátor súťaže „Obal roka“, jedinej súťaže na českom a slovenskom trhu, v ktorej najlepší obal vyberá odborná porota. Do finále  sa dostalo 6 výrobkov s najvyšším bodovým hodnotením poroty, z nich Chemosvit Folie ako jediná slovenská firma s obalom na kávu s papierovým efektom. Sme hrdí na ocenenie bronzom.

O výrobok, ktorý sme predstavili aj na veľtrhu Interpack v Düsseldorfe, je veľký záujem hlavne zo zahraničia, ale aj zo Slovenska napríklad na balenie kávy či  čokolády.
Obal.pap.efekt Obal roka 2017-youtube

2016 - Ocenenie SAVE FOOD za obal na syr

„Save Food“ je iniciatíva orientovaná na zlepšenie balenia, a tým aj zníženie strát vypestovaných plodín a spracovaných potravín. K nej sa pripojil rad inštitúcií, korporácií i privátnych firiem z celého sveta. Ako kategória je vyhodnocovaná aj na súťaži SYBA „Obal roka“. Dôraz sa kladie na inováciu materiálu, technológie a prevedenie obalov tak, aby bola dosiahnutá zvýšená ochrana výrobku v potravinovom reťazci od krmív až po finálne potravinárske produkty pri minimalizácii potrebného obalového materiálu v duchu hesla: "As little as possible, as much as necessary".

V roku 2016 získala toto ocenenie aj spoločnosť Chemosvit Folie obalom na balenie plátkového syra Gouda do vaničiek. Obal tvorí laminát z priehľadných flexibilných fólií -PET fólie a fólie PE s EVOH vrstvou. Má výbornú bariéru voči vodnej pare, kyslíku i aromatickým látkam. Obal potláčaný flexotlačou je možné ľahko otvoriť a opäť viacnásobne zavrieť jemným pritlačením. Fólia bezpečne priľnie na vaničku bez nutnosti použitia doplnkového spojovacieho materiálu ako je napr. hot-melt. Balenej potravine sa tým predlžuje doba spotreby.

Tento produkt ako i ostatné výrobky ocenené cenou Save food Awards sú predstavené verejnosti aj na Interpacku 2017 v expozícii World Packaging Organisation WPO v „Innovationparku“.
SAVE FOOD

2015 - Zlatá pečať pre parciálnu metalízu

Až dve ceny sa ušli tento rok spoločnosti Chemosvit Folie v 22. ročníku súťaže vyhlasovanej Zväzom polygrafie na Slovensku. Zlatú pečať za netradičné polygrafické spracovanie dostala spoločnosť za obaly s parciálnou metalízou. Tie boli zároveň ocenené aj v kategórii Ostatné tlačoviny.

zlata.pecat.2015 1  zl.pecat.2015

Súťaž Zlatá pečať oboslalo 13 organizácií a bolo spracovaných 54 hodnotiteľských protokolov. Udelených bolo 22 cien Zlatá pečať. Ako konštatovala komisia zložená z odborníkov v oblasti polygrafie, polygrafická produkcia na Slovensku si udržuje vysokú kvalitatívnu úroveň. Ocenený výrobok spoločnosti Chemosvit Folie je luxusný obal s parciálnou metalízou, ktorý prináša nový pohľad na tento spôsob ohodnotenia obalu. Podstatou totiž nie je demetalizácia, ako sa už bežne robí vo svete, ale tienená metalíza, tzn. cielené nanášanie hliníka na určené časti obalu. „Takýmto spôsobom vieme pomocou nánosu AL vytvárať rôzne obrazce a prechody zo 100% až do 1% bodu,“ informovala nás Ing. Eva Sámelová, manažérka marketingu. Metalíza je chránená lakom proti oderu a následným procesom tlače umožňuje vytvárať na obale rôzne grafiky. Tento spôsob zhodnotenia obalu je možné robiť ako na hárky, tak aj na vrecká. Obal je výsledkom nášho vývoja pod vedením Ing. Martina Pitoňáka – dnes riaditeľa predaja a marketingu Chemosvitu Folie a robí sa v kooperácii so spoločnosťou Terichem.

Poslaním súťaže Zlatá pečať je morálne a spoločensky oceniť a spropagovať výrobcov špičkových polygrafických výrobkov na Slovensku, a tým podporiť rozvoj polygrafie na Slovensku. Chemosvit Folie sa môže pochváliť už niekoľ kými oceneniami Zlatá pečať z minulých ročníkov.

FOTO vrecka 2015

2013 - Národná cena SR za kvalitu za rok 2013

Spoločnosť CHEMOSVIT FOLIE, a.s. sa stala víťazom súťaže Národná cena Slovenskej republiky za kvalitu 2013. Súťaž Národná cena SR za kvalitu je hlavnou aktivitou štátnej politiky kvality, ktorú predstavuje Národný program kvality SR. Súťaž každoročne vyhlasuje koordinátor štátnej politiky kvality SR, Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR od roku 2000 a jednotlivé fázy trvajú spolu 12 mesiacov. Súťaž je založená na samohodnotení podľa modelu výnimočnosti EFQM (The EFQM Excellence Model), ktorý bol navrhnutý Európskou nadáciou pre manažérstvo kvality (EUROPEAN Foundation for Quality Management). Tento model je základnou metodikou používanou v Európskej cene za kvalitu a v roku 2000 sa stal podkladom Národnej ceny SR za kvalitu.

Najprestížnejšia cena kvality pre organizácie na Slovensku je vyhlasovaná každoročne v novembri počas Európskeho týždňa kvality a končí sa slávnostným vyhlásením výsledkov v novembri nasledujúceho roka. Účastníci súťaže sa riadia štatútom ako hlavným programovým dokumentom a pravidlami súťaže, ktoré stanovujú základné princípy a priebeh súťaže. V zmysle týchto propozícií tím zamestnancov spoločnosti CH-F vykonal samohodnotenie vlastnej organizácie a vypracoval samohodnotiacu správu, ktorá postúpila do finále súťaže. Vo finále tím veľmi prísnych posudzovateľov z Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR priamo na mieste v auguste tohto roku realizoval priamo v našej spoločnosti posúdenie na mieste a overil všetky údaje potrebné pre stanovenie finálneho hodnotenia.

Slávnostný akt odovzdania Národnej Ceny SR za kvalitu 2013 sa konal 11. novembra 2013 v historickej budove Národnej Rady SR v Bratislave, kde prevzala cenu po prvýkrát spoločnosť CHEMOSVIT FOLIE, a.s.
EFQM  Národná cena za kvalitu

2012 - Zlatá pečať pre CHEMOSVIT FOLIE, a.s.

V novembri 2012 sa počas knižného veľtrhu Bibliotéka v Bratislave uskutočnilo slávnostné odovzdávanie ocenení Zlatá pečať za rok 2012. V 19-tom ročníku tejto prestížnej súťaže, ktorej organizátovom je Zväz polygrafie na Slovensku, zabodovala aj naša spoločnosť Chemosvit Folie, a. s., kolekciou motívov BEEMSTER a MAASLANDER, kde v kategórii Ostatné tlačoviny získala Zlatú pečať. Súťaž, ktorej poslaním je morálne a spoločensky oceniť a spropagovať „výrobcov" špičkových polygrafických výrobkov, a tým podporiť rozvoj polygrafie na Slovensku, sa zúčastnilo 16 subjektov s vyše sto prácami.

Motívy BEEMSTER a MAASLANDER sú časťou novej kolekcie 18 motívov určených pre náročný holandský trh balenia syra. Spája sa v nich ochranná bariérová vlastnosť fólií pre kyslík a vodnú paru s vizuálne a dotykovo simulovaným papierovým efektom – paper look, paper touch – vyžadované pre daný trh. Výrobok je vyrobený lamináciou dvoch fólií, pričom vrchná je potlačená buď špeciálne obojstrannou rotačnou hĺbkotlačou s umiestneným prelakovaním do registra, alebo vrchnou tlačou so silne krycím matným lakom, lesklým efektom simulácie pečiatky, všetko veľmi náročné na sútlač. Všetky použité materiály spĺňajú podmienky styku s potravinami.

Chemosvit Folie získala ocenenia v súťaži o Zlatú pečať po niekoľkýkrát.
pecat2012

2011 - Obal roka za TENOFAN KXMAT/M/111S

Už 17 rokov organizuje česká obalová asociácia SYBA súťaž Obal roka. Cieľom je oceniť a propagovať najlepšie a súčasne inovatívne myšlienky a technológie v oblasti balenia, ktoré sa na českom a zahraničnom trhu objavujú. Dnes už prestížna súťaž je určená pre progresívne obalové riešenia z kategórie spotrebiteľské obaly, darčekové obaly, skupinové obaly a displeje, prepravné a technologické obaly, obalové materiály a etikety, uzávery, fixácie a ostatné obalové pomocné prostriedky. Fólia TENOFAN KXMAT/M/111S z produkcie Chemosvitu Folie získala toto ocenenie spomedzi 86 prihlásených obalových výrobkov v kategórii Obalové materiály. Ocenených bolo 29 exponátov.

Tenofan KXMAT/M/111S je 3-vrstvový laminát s efektným matným vzhľadom v kombinácii s metalizovanou OPET foliou a zmesnou PE zvárateľnou vrstvou pre balenie požívatín a pochutín práškovej, kašovitej i tekutej konzistencie v modifikovanej atmosfére. Do obalu sa balí mletá pražená káva pod značku OMCAFÉ pre zákazníka z Bosny a Hercegoviny.

Spolu s ocenením získava spoločnosť Chemosvit Folie právo uvádzať logo súťaže na svojich reklamných materiáloch.
Omcafé 2011Obal roka 2011

2011 - Čestné ocenenie za súbor laminátových obalov OPP

Poslaním celoštátnej súťaže Zlatá pečať, ktorú organizuje Zväz polygrafie na Slovensku, je morálne a spoločensky oceniť a spropagovať výrobcov špičkových polygrafických výrobkov na Slovensku, a tým podporiť rozvoj polygrafie na Slovensku. V tejto súťaži takmer pravidelne boduje spoločnosť Chemosvit Folie, a.s. V roku 2011 bola čestným uznaním ocenená kolekcia laminátových obalov OPP, spracovaných v odd. grafického dizajnu a potlačená technikou hĺbkotlače.

Súťaž, ktorá už vstúpila do svojho 18. ročníka, má vysoké renomé a prezentujú sa na nej špičkoví výrobcovia na Slovensku v oblasti polygrafie a dizajnu.
pecat12011 1 pecat12011 2 pecat12011 3

2010 - Ocenenie od KRAFT FOODS „Dodávateľ roka 2010“

Dodávateľ roka 2010 – takýmto ocenením sa môže hrdiť spoločnosť Chemosvit Folie, a.s., od pondelka 6. júna 2011, kedy v Bratislave ocenenie z rúk manažéra nákupu firmy Kraft Foods CEEMA (stredná Európa, stredný východ a Afrika) Mattiasa Asplunda prevzal riaditeľ predaja Ing. Ladislav Dunaj

Prestížne ocenenie od svetového lídra na trhu cukroviniek je vyjadrením dlhodobej spoľahlivosti, schopnosti našej spoločnosti flexibilne reagovať na potreby zákazníka, dodržiavať kvalitu a termíny dodávok, ako aj schopnosti redukovať náklady na výrobu a administratívne činnosti.

Chemosvit Folie, a.s., dodáva pre Kraft predovšetkým obaly na balenie biskvitov (sušienok), čokoládových tyčiniek a cukríkov. Dlhoročná úspešná spolupráca s týmto zákazníkom vyústila do viacerých spoločných projektov, - jedným z nich je napr. QR systém (Quick Replenishment – rýchle doplňovanie zásob). Znamená to, že zákazník nevystavuje objednávky na fólie, ale predkladá nám tzv. forecasty – predpovede ich spotreby na najbližšie obdobie 12 týždňov.

„Získanie ocenenia je pre nás zaväzujúce", zdôraznil Ing. Ladislav Dunaj. „Súčasný Kraft, po akvizícii Danone, je naším dominantným zákazníkom a môže nás len tešiť, že zákazník spomedzi všetkých svojich dodávateľov najvyššie oceňuje práve našu schopnosť uspokojovať jeho náročné potreby. Na mítingu v Bratislave obidve strany deklarovali záujem o dlhoročnú a vzájomne výhodnú spoluprácu, ktorá v dnešnom rozbúrenom svete je pre obidve strany stabilizujúcim prvkom. Zároveň náročnosť zákazníka na inovácie a efektívnosť našej výroby nám nedovolí zaspať na vavrínoch a bude nás nútiť hľadať nové prístupy a východiská pre zvýšenie našej konkurencieschopnosti, čo považujem tiež za prínos spolupráce so svetovými lídrami."
Dodávateľ roka Prevzatie ceny

2008 - Zlatá pečať pre obal z CHEMOSVITU FOLIE

Už po pätnástykrát sa uskutočnila súťaž pre polygrafické firmy i jednotlivcov v oblasti polygrafických výrobkov Zlatá pečať. Súťaž, vyhlasovaná v deviatich kategóriách organizuje Zväz polygrafie a je 15 rokov jedinou súťažou tohto druhu na Slovensku.

Do tohtoročnej súťaže sa zapojilo 17 organizácií so 69 produktami. Z nich porota nakoniec vybrala a ocenila 18 výrobkov. Udelených bolo 9 zlatých pečatí, 4 osobitné ocenenia a 5 čestných ocenení. Medzi ocenenými bola aj spoločnosť Chemosvit Folie, a. s., ktorá sa prezentovala samostojným obalom na kakaovo-čokoládové vafle Noir Truffe, za ktorý získala v kategórii ostatné tlačoviny čestné uznanie.

Atraktívnosť tohto obalu je dosahovaná kombináciou vhodného dizajnu, ktorý v sebe spája prvky matného vzhľadu. Ten mu dodáva vrchná fólia s efektom metalízy spodnej fólie. Prednosťou obalu sú jeho priaznivé bariérové vlastnosti – proti pôsobeniu svetla, proti priepustnosti kyslíka a pre vodnú paru. Zákazníkovi vychádza v ústrety z pohľadu ľahkého otvárania zabalezného produktu pri totom nedochádza k trhaniu fólie. Navyše pevnosti zvarov sa s teplotou nezvyšujú, ale sú konštatné v celom teplotnom rozsahu 100 – 140 st. C

Obal typu Extrafan MAT/RMX EO je použiteľný na vertikálnom baliacom automate.

Ocenenie v súťaži získal Chemosvit Folie už po tretíkrát.
NoirTruffe

2007 - Zlatá pečať za obal Smoothie Bites

Zväz polygrafie vyhlasuje každoročne súťaž o najlepší polygrafický výrobok roka Zlatá pečať. Na 15. ročníku sa osobitné ocenenie Zlatá pečať za rok 2007 dostalo aj výrobku spoločnosti Chemosvit Folie, a. s., za obal Smoothie Bites.

Ceny sa odovzdávali na výstavisku Incheba v rámci veľtrhu reklamných služieb EXPOREKLAMA – SIGN SLOVAKIA – OFFICE 2007 v Bratislave a za Chemosvit ju prevzal riaditeľ predaja pro strednú a východnú Európu Ing. Peter Grochola.

Ocenený výrobok Extrafan je BOPP fólia kašírovaná s metalizovanou BOPP fóliou. Fólia má potrebné bariérové vlastnosti na balenie cereálií. Ocenená bola 8-farebná spodná (sendvičová) potlač náročných jemných poltónových prechodov vo farbách PANTONE a tlač krycej striebornej farby.
Tento produkt je určený na trh západnej Európy. Zákazník do obalu balí cereálne koláčiky s jemnou jogurtovou alebo jahodovou príchuťou, ktoré majú veľkosť „na jeden hryz".
Poslaním súťaže o zlatú pečať je morálne a spoločensky oceniť a spropagovať výrobcov špičkových polygrafických výrobkov a podporiť tak rozvoj polygrafie na Slovensku.
smoothie1

2005 - Čestné ocenenie za kolekciu obalov DISCO

Na 10. ročníku medzinárodného veľtrhu reklamy, marketingu, médií a darčekových predmetov INTERMEDIA v septembri 2005 v Bratislave získala dcérska spoločnosť Chemosvit Folie, a. s., čestné ocenenie v súťaži Zlatá Pečať.

Spoločnosť prihlásila do súťaže do kategórie etikety a ostatné adjustačné tlačoviny kolekciu obalov DISCO. Ako nám povedal Ing. Martin Pitoňák, a vedúci výroby prípravy tlače, výrobok prihlásili preto, že ide o motív, ktorý bol spracovaný s farebnou vernosťou technikou flexotlače i hĺbkotlače.

Pri flexotlačovom spracovaní bola využitá technológia fotopolymérnych sleevov, vyrobených v Chemosvite Folie. „Je to moderná digitálna technológia, ktorou disponuje máloktorý výrobca na Slovensku," podotkol Ing. Martin Pitoňák. Motív Disco bol vytlačený 7-farebnou tlačou na materiáli Tatrafan MW 647 a slúži na balenie keksíkov.
DISCO DISCO

certif

Adresa:
Chemosvit Folie s.r.o., Štúrova 101, 05921 Svit Slovenská Republika
Tel:
+421 52 715 2319
Fax:
+421 52 715 2761
Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Spoločnosť je zapísaná
v obchodnom registri
Okresného súdu Prešov:
Oddiel Sa, vložka č. 10283/P

IČO: 31719724

IČ DPH: SK2020517290